Jeep Cherokee - 2008 Model

Jeep Cherokee - 2008 Model

All-new jeep[reg] cherokee , müşteriler daha çok on-road arıtması ve hoş yerlerlere önermek iken masalımsı 4x4 mirasına sadık kalır . Yeni cherokee , jip engebeli dış tasarımını üstlenir ve ilk olarak , şimdi standart olarak all-new selec-trac[reg] ile ıı tam mesai four-wheel-drıve sistemi gelir .

"the All-new jip cherokee , günlük yaşam için ideal 4x4dir , " , mıchael manley , idareci başkan yardımcısı - uluslararası satışlardan toplanan gelir miktarı , pazarlama ve iş gelişmesi , chrysler llci söyledi . "we birleştirilmiş ispatlanmış jip 4x4 yetenek de o mıd-sızed cherokee ile bir all-new iç dizayn o sun tek özellik ve teknoloji o yap araba kullanarak o cherokee olarak zevk veren de bir şehirsel kurgu de o moda ol o orman . "

Kategoriler :

Yorumlar

Misafir | Salı, 16/09/2008 - 16:37

tek kelimeyle mükemmel harika.

Misafir | Cts, 15/11/2008 - 13:02

bunun üstüne araba tanımam favorim dahşet bi şey yaaaaaaaaa

keywords
Jeep Cherokee, 2008 Model, cipler, jep, jip resimleri, lüks cipler, lüks oto, lüks modeller, lüks markalar, Jeep, 2008 Model Arabalar, Cip-Arazi, araba, araba resimleri, arabam, oto, otomobil, modifiye, modifiyeli arabalar, spor arabalar, tuning, turing, klasik, yeni eski tüm