Yes

Yes Roadster 3.2

Yes Roadster 3.2

Yes Roadster 3.2: Yeni Roadster 3 2[laquo], Yesin mükemmel kavramsal ilerlemesidir. Ve, kendi prıncıplese kazık at. Saf sürme zevki Güçlü 3 255 beygir gücü ile 2-lıter-v6-engıne, pasıon ile performansı ve super-chargedte güçlü, titrek olan uzlaşmaz sürme makina, biri üretir. Sonuç, trendsettıng şekilleri ve teknolojiyi benimse henüz mirasını şereflendiren varisdir. Basitçe devrimci evrimi Predecesor, yeni Yes ile karşılaştırıldığında Önemli yetiştir. geniş motor ve a daha uzun tekerlek dayan sahip ol sonuçlan daha çok. Önde as.

Kategoriler :

description
Yes Markasına Ait Tüm Model Arabalar ve Resimleri. yes resimleri, yes modifiye, yes tuning, yes otomobilleri, yes duvar kağıtları, yes araba resimleri, yes fotoğraf, yes klasik, yes son model, yes wall paper, yes modfiye, yes modifye, yes resmi.
keywords
yes, yes araba resimleri, yes modifiye, yes tuning, modifiyeli arabalar, yes duvar kağıdı, yes wall, yes resimleri, yes resmi, yes otomobiller, yes modeli, yes klasik, modifye, modifiyeli, modifyeli, modfiye, yes resim, yes tüm modelleri, yes oto, araba, araba